Znajdź swoje mieszkanie

Osiedle
Metraż
Liczba pokoi
Piętro
wykończenie
Z@pytaj o mieszkanie Szukaj

Sprawdź wielkość swojej raty

Wartość mieszkania
Okres spłaty
Pierwsza wpłata
Oblicz

Pod klucz

Prezentowana przez naszą spółkę oferta obejmuje realizację mieszkań "pod klucz". Budowane przez nas lokale odznaczają się nowoczesnością wnętrz, a także funkcjonalnością oraz wysoką jakością zastosowanych surowców. W swojej pracy kierujemy się zwłaszcza połączeniem maksymalnego komfortu życia z elegancją aranżacji oraz oryginalnym stylem. Korzystamy jedynie z solidnego sprzętu oraz nietuzinkowego zestawienia innowacyjnych rozwiązań technicznych. Koncepcje wykończeń "pod klucz" opracowaliśmy, by zaoszczędzić cenny czas naszych Klientów, starając się maksymalnie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających lokatorów. Kompleksowe urządzenie poszczególnych obiektów jest ogromną wygodą niewymagającą żadnego Państwa zaangażowania. W zakresie realizacji koncepcji mieszkania "pod klucz" oferujemy bardzo zróżnicowany wachlarz materiałów wykończeniowych pochodzących od rekomendowanych przedsiębiorstw – Domino, Koło, Krono Original. Opoczno, Paradyż, Cersanit, Kludi czy też Hansgrohe. Ponadto proponujemy także pełną niezawodność, atrakcyjne stawki cenowe oraz stałą kontrolę na wszelkich etapach realizacji projektu. Naszą mocną stroną jest odpowiednio wykwalifikowana oraz doświadczona ekipa wykończeniowa. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

 
Mamy przyjemność przedstawić Państwu 3 standardy:

 

BRONZE
(470 zł/m2)
 
   
 SILVER 
(600 zł/m2)
   
 GOLD 
(800 zł/m2)
   
     
 Prezentujemy Państwu KATALOG STANDARDÓW WYKOŃCZENIA WNĘTRZ (20MB)     
 


Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym Katalogiem Standardów Wykończenia Wnętrz. Wersja elektroniczna jest do pobrania przez każdego z Państwa w formacie PDF

W ten sposób nie wychodząc z domu mogą Państwo dokonać wyboru zarówno standardu jaki i konkretnych materiałów do poszczególnych pomieszczeń. Prosimy przy tym pamiętać, iż zestawianie materiałów jest jak najbardziej dowolne, jednakże w tylko ramach jednego wybranego standardu.

Wszystko to mogą Państwo zrobić sami w domu jak i bezpośrednio w naszym biurze sprzedaży - tym samym otrzymując miłą i fachową pomoc i poradę architekta wnętrz.Ostatnim krokiem do WYKOŃCZONEGO MIESZKANIA jest podpisanie umowy o wykonanie prac wykończenia lokalu mieszkalnego, która to precyzyjnie określa zakres prac, materiały, czas realizacji oraz ceny gwarantowane (niezmienne).

Mamy nadzieję, iż przedstawiona opcja wykończenia "pod klucz" spełni pokładane w niej nadzieje, a zakładana przez nas uzyskiwana przez Państwa satysfakcja będzie najlepszym zapewnieniem o najwyższej jakości zarówno naszych usług jak i oferowanych mieszkań. 
top

Developres Sp. z o.o.

ul. Architektów 1/45, 35-082 Rzeszów Kapitał zakładowy:  24.534.000,00 PLN Tel:  17 860 03 65 biuro@developres.pl
Pon.-Pt.: 8:00-17:00
Sobota: 9:00-12:00
Zapraszamy:

PRZETARGI NA ROBOTY BUDOWLANE

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi przetargami na roboty budowlane.

ZOBACZ

KS Developres Rzeszów

Developres Sp. z o.o. jest sponsorem drużyny Siatkarek w Orlen Lidze!

Więcej

Stadnina Koni Leśna Wola

Sukces Michała Kaźmierczaka w zawodach jeździeckich.

Więcej